-
(180)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(150) dan krob

Pokud vše klapne, tak 5.-6.5. Podbrdské setkání legend a na podzim 22.-23.9. setkání RKHA ve Lnářích na letišti

(149) M.k.

Zdravím kdy bude kalendář akcí?

(148) R.R.
Ne, 14 leden 2018 14:47:57 +0000
email

Dobrý odpoledne,chtěl bych mým jménem poděkovat předsedovi klubu,Petru Šulcovi za dosavadní vedení klubu,kterého si velmi vážím.
S pozdravem Roman Rada

(147) Vláďa Příborský ml.
email

Děkuji za posádku č. 11 pořadatelům a všem co připravili takové super závody. Vždy rádi přijedeme.
Zdraví Vláďa Příborský ml.
Kdyby někdo měl foto nebo video našeho snažení a nebo našeho konce na RZ5 za retardérem, tak prosím na email vladimir.priborsky@mann-hummel.com a nebo na whatsup 733146100.
Díky


(146) petr

Díky moc za super akci a všem kdo se na tom podíleli , jen tak dál. Petr Šašek.

(145) R.R.
email

Díky za super svezení.Diky všem pořadatelům.Díky Panu řediteli.A hlavně díky Fidovi a Jerrymu Díky Borci.

(144) H.

vysledky.skodasraz.cz/zavod
Předpokládal bych, že v dohledné době je pak někdo přeťuká na ewrc.

(143) bosch

Budou výsledky ?
Nebo jsem je nenašel ?
Dík

(142) R.R.
email

Tak auta super trat taky tak ještě počasí a je to bomba.

(141) Lemmons

Po mnoha dotazech tedy malé info: Připravuji jednu z dalších náhrad (za všechny letos zmařené pokusy) na termín 7. a 8.10.2017. Více informací zveřejním, až budu mít vše podložené, že se akce může odjet. Termín se kryje s Příbramí, ale pokud máme letos něco uspořádat, musíme brát to co jde. Petr Lemmons Šulc

(140) R.R.
email

Ahoj mluvil sem asi ze všema v Radě včetně ředitele.A zatím to vidím jako totalní propadák! Když Klub ze 40 členama není schopný udělat soutěž!Sem zvědavý,jak to bude dál.S pozdravem Roman


(139) R.R.
email

Ahoj ,to logo je nějaké divné,chybí mi tam znak klubu.Od začátku tam byla škodovka a tohle je co????

(138) Milan Tomášek
email

V pondělí 6.2.2017 po těžké nemoci nás opustil dobrý kamarád, celoživotní příznivec motoristického sportu, výtečný časoměřič pan Jirka Krob. Znal jsem ho jako dobrého člověka se kterým jsem si vždy rád pohovořil a to nejen pro společné zájmy, ale i o běžném životě. Jirka byl dobrý kamarád a nikdy nám neodmítl v RKHA svoji pomoc a to i v době, kdy již byl nemocen.
Jiří, jménem RKHA v AČR Ti mnohokráte děkuji za tvůj životní postoj a také za veškerou pomoc při naší klubové činnosti a doufám, že až jednou v budoucnu se dostanu tam, kde jsi nyní ty, že mne s úsměvem přijmeš do svého týmu nebeských časoměřičů a prosím všechny naše kamarády, kteří tam již jsou pozdravuj.
Čest tvojí památce a rodině v této těžké chvíli upřímnou soustrast.

Všichni. kdo jste Jiřího znali prosím o vzpomínku zítra tj. 9.2. 2017 ve 13.00 hodin, kdy Jirku vyprovodíme na poslední cestě v Příbrami v kapli Svatého kříže (areál starého hřbitova)
Za RKHA v AČR : Milan Tomášek


(137) dan krob

Dovolte mi, abych tímto způsobem poděkoval Výroční členské schůzi ze dne 14.1.2017 za navržení a zvolení čestným členem RKHA v AČR. Jsem jeden ze zakládajících členů klubu, 12 let jsem dělal předsedu a spoustu závodů jsem dělal ředitele do roku 2009 (od roku 2009 jsem začal dělat předsedu i v AMK Nepomuk v AČR a začali mi drobet problémy, proto jsem se v RKHA stáhl), pak jsem se ještě jednou vrátil jako ředitel 2012 a 13, abychom nejezdili jen na letišti. Vedli jsme určitým způsobem boj s Opletalkou a vždy jsme našli způsob jak uspořádat další závod. Vím, že uspořádat závody je čím dál těžší, ale to co se děje v klubu nyní nepamatuji za celou jeho existenci. Opletalka už nemusí hnout ani prstem a RKHA v AČR se položí sám. Jak jsem psal na začátku byl jsem v klubu od jeho založení, ale nechci být u jeho konce jako člen a ani jako čestný člen. dan

(136) sv.Martin

Ach jo :-(


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha