-
(160)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
>
(160) dan krob

Pro příště se polepším a doupravím odstavec Přhlášky, aby bylo uplně jasno, že email, pošta, fax a osobní doručení je vpořádku. Omlouvám se všem za mé pochybení, ale některé věci člověk bere automaticky jako zasílání přihlášek emailem.

(159) Skoda

Tak také děkuji za vysvětlení alespoň jsem pro příště chytřejší a vim jak se přihlásit. Je to trochu nešťastné když je v ZU napsáno ze přihlášky se mají odeslat buď poštou nebo faxem a najednou se posílají emailem.

(158) dan krob

Tak pokud jde o přihlášky, tak faxem nepřišla ani jedna přihláška. Přihlášky většinou chodí emailem, osobně a pár jich došlo poštou. Ten kdo poslal přihlášku poštou ve čtvrtek tak v pátek byla doručena, páteční v pondělí. Také pokud jste si všimli tak bylo rozšířené startovní pole na 85 posádek aby byly pokryty i ty páteční přihlášky. Kdo poslal v pondělí a dále je podčarou.

(157) Petr

Dobrej dotaz , také jsem o tom přemýšlel.

(156) Mirek

Dobrý den, zajímal by me systém přihlášek když píšete že rozhodující je datum z odesilací pošty jak je v ZU. Přihlášky se zveřejní ve čtvrtek a v neděli je naplněná startovka i když pošlu přihlášku poštou ve čtvrtek tedy mezi prvními prijde většinou až v pondělí. Jak se tedy přihlásit?? To všichni posílají přihlášku faxem?? Díky za odpověď :-)

(155) dan krob

Tak zatím ani vločka ):

(154) M.k.

Zítra má ještě sněžit!

(153) dan krob

Sněhové podmínky nejsou dostatečné takže v únoru se nic neuskuteční.

(152) dan krob

Máme něco napadáno a ještě padá, uvidíme výhled na příští víkend a podle toho se rozhodnem. Počítám úterý bude rozhodnuto.

(151) H.

Máme nějaké aktuální sněhové info z Oselců?

(150) dan krob

Pokud vše klapne, tak 5.-6.5. Podbrdské setkání legend a na podzim 22.-23.9. setkání RKHA ve Lnářích na letišti

(149) M.k.

Zdravím kdy bude kalendář akcí?

(148) R.R.
Ne, 14 leden 2018 14:47:57 +0000
email

Dobrý odpoledne,chtěl bych mým jménem poděkovat předsedovi klubu,Petru Šulcovi za dosavadní vedení klubu,kterého si velmi vážím.
S pozdravem Roman Rada

(147) Vláďa Příborský ml.
email

Děkuji za posádku č. 11 pořadatelům a všem co připravili takové super závody. Vždy rádi přijedeme.
Zdraví Vláďa Příborský ml.
Kdyby někdo měl foto nebo video našeho snažení a nebo našeho konce na RZ5 za retardérem, tak prosím na email vladimir.priborsky@mann-hummel.com a nebo na whatsup 733146100.
Díky


(146) petr

Díky moc za super akci a všem kdo se na tom podíleli , jen tak dál. Petr Šašek.

>

 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha